KOÇLUKLA TANIŞMAYA NE DERSİNİZ?

Hayatınızın akışından sıkıldınız, hayatın size bugüne kadar adil davranmamasından artık bıktınız, belli alışkanlıklarınızın size zarar verdiğini düşünüyorsunuz ve artık değişmek, hayatınıza yeni bir yön vermek istiyorsunuz. Yıllardır gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz vardı, ama zamanla hevesiniz öylesine kırıldı ki, arzularınız çevreniz tarafından öylesine bastırıldı ki, artık bu hayallerin ne olduğunu bile neredeyse hatırlamıyorsunuz. Daha başarılı, dengeli, etkili, kendinizle barışık, keyifli, çevreyle uyumlu, daha fazla doyum alabileceğiniz bir yaşam düşlüyorsunuz. Özetle yaşam kalitenizi arttırmak, “ben de varım” demek istiyorsunuz, ancak nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz.

Eğer yukarıda saydıklarımdan en az ikisine katılıyorsanız ve değişime evet diyorsanız mutlaka koçluk almalısınız. Yaşamınıza anlam katmak, düşündüğünüzün tersine o kadar kolay ki.

Yaşamımız o kadar hızlı akıp geçiyor ki. Bugüne kadar kim bilir kaç yaz, kaç kış geçirdiniz? Bundan sonra acaba kaç kere doğanın yeşermesine, kaç kere karın lapa lapa yağmasına şahitlik edeceksiniz ve bu güzelliklerin farkına varıp keyif alabileceksiniz? Hayatınız ellerinizin arasından kayıp gitmeden, gelin kendiniz için bir şeyler yapın, hem kendi hayatınızda, hem etrafınızdakilerin hayatında bir fark yaratın. Bu yolculukta size seve seve yol arkadaşlığı yapmak isterim. Elde edeceğiniz sonuçların muhteşem olacağını göreceksiniz.