ACCESS THE BARS® / BİLİNCE ERİŞİM

access-bars

Access zihni yatıştırıp sakinleştiren, sizi kendinize ve gerçek gücünüze taşıyan ve daha fazla bilince erişmenizi kolaylaştıran bir çalışmadır. 1990 Yılında, Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından uygulanmaya başlanmış olan Access Consciousness™’un başlangıç çalışmasıdır. 

Bilinç, yargı olmaksızın hayatımızın her alanında tamamen var alma ve farkında olma kapasitesidir. Bilinçlilik, sürekli olarak daha fazla olasılığa daha fazla seçeneğe ve daha fazla yaşama kendimizi açma yeteneğimizdir.

Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz şeyler beynimizde depolanır. Duygularımız, düşüncelerimiz ve hislerimiz ise bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan belirli noktalarda birikir. Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalara enerji vererek orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır.

Şifa, kontrol, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ile ilgili düşünceleri, fikirleri, inançları ve kararları depolayan 32 enerjetik elektrik şarj noktasında tıkanan enerjinin akışı sağlanınca, blokajlar çözülmeye başlar. Bir bara dokunduğunuzda, yaşamınızın o alanında bloke olmuş ve sizi zorlayan enerjiyi temizlemeye başlarsınız.

Bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar, çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok ” Var” olabilmeye “An’da” kalabilmeye başlarsınız. Yani, geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan, tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Bar’ları Çalıştırmanın Faydaları Nelerdir?
–  Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder, uyku sorunlarını giderir.
–  Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
–  Yaşamın üzüntülerini en aza indirerek, bedeninize daha fazla rahatlık ve neşe verir.
–  Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
–  Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
–  Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.
–  Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.
–  Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür.
–  Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.
–  Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.
–  Bedenin yaşlanma hızını azaltır.
–  Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.
–  Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.
–  Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.
–  Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.
–  Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
–  Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini sağlar.
–  Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme duygusu yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.
–  Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.
–  Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.
–  Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.
–  Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.
–  Herhangi eski veya yeni yaraların, incinmelerin, ameliyat sonrası yaraların daha hızlı iyileşmesini sağlar.

Barlarla çalışmaya başladığınızda beyninizde depolanan kutuplaşmaya ait elektrik yükleri ortadan kaybolmaya başlar. Barlarla çalışma sonucu yaşamlar boyunca biriktirilen yükler dosyalardan silinir ve bir daha otomatik olarak geri yüklenemezler. Hayatınızda temiz bir sayfa açarsınız.

Bars seansı esnasında neler hissedilir?

Bars seansı esnasında herkeste farklı blokajlar çözüldüğü için hissedilenler de faklılık gösterir. Çoğunlukla bildirilen şeyler, tam bir rahatlama duygusu olduğudur, birçok insan çok gürültülü bir ortamda bile uykuya dalar. Bazı insanlar imgeler görür, diğerleri bedenlerinde vızıltı, karıncalanma, sıcaklık, seğirme veya ürperme gibi duyumsamalar hisseder. Bars seansının sonunda çoğunlukla huzur ve neşe duygusu olur.
Seansı aynı kişiyle tekrarlasanız bile, her seans her seferinde farklı olur.


          Hayatın tümü bana kolaylık, neşe ve ihtişamla gelir!

 

access-bars-1

 

access-bars-2

access-bars-5

 

 

access-bars-4

access-bars-3